Piękno tego kraju, jego plaż i przyjemnych wód, potrafią uzmysłowić wyłącznie najbardziej doświadczeni poeci. Nie trudno tu o jedyną w swoim rodzaju rozrywkę, taką jak oglądanie marin i swobodne kursowanie po obszarze chorwackiego Adriatyku. Jeżeli ma się możliwość na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie stoi na przeszkodzie, by zawinąć również do marin w pobliskich krajach tego akwenu. Radość rodziny i przyjaciół z kursowania między jednymi z najpiękniejszych portów gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zobaczenie całości wspaniałego wybrzeża oraz na dopłynięcie do przepięknych wysp, które kuszą własnym pięknem mnogość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala doskonale się zrelaksować w trakcie wypoczynku.

Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pomaga również miło spędzić każdą chwilę, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - nieduży jednak bardzo urokliwy kraj umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To zjawiskowe i urodziwe lokalizacja osiąga coraz większą uznanie nie tylko pośród rodzimych podróżników, ale także tych przybywających z całego globu. Podróżując do Chorwacji na spis miejsc do zobaczenia należy napisać Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo urokliwe miejscowość zwane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest zabytkowych budowli, starych kamienic czy ślicznych, małych alejek w których nie sposób się nie zauroczyć.

Potężne efekt robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty.

Najpiękniejszy panoramę na miasto roztacza się ze wzgórza Srd - połączenie turkusu wody, ceglanych dachówek oraz bieli kamienic powoduje naprawdę porażające wrażenie..
Kliknij po więcej: http://yachtopedia.pl/

<< Poprzedni